TNPW080514R7BETA
MFR.Part #
TNPW080514R7BETA
JLCPCB Part #
C1722539
Description
-55℃~+125℃ 125mW 14.7Ω 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount