RN60C1472FBSL
MFR.Part #
RN60C1472FBSL
JLCPCB Part #
C1429220
Description
-65℃~+175℃ 14.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors