MAL250177222E3
MFR.Part #
MAL250177222E3
JLCPCB Part #
C3814280
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 14.61A@10kHz 2200uF 28.5mm 450V 5000hrs@85℃ 65mm 75mΩ@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS