TNPW080514K0FETA
MFR.Part #
TNPW080514K0FETA
JLCPCB Part #
C2136202
Description
-55℃~+125℃ 125mW 14kΩ 150V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount