TNPW080513K7BETY
MFR.Part #
TNPW080513K7BETY
JLCPCB Part #
C4201449
Description
-55℃~+125℃ 125mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount