TNPW080511K8DHTA
MFR.Part #
TNPW080511K8DHTA
JLCPCB Part #
C2136266
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount