TNPW080511K4BECN
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080511K4BECN
JLCPCB Part #
C4283667
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 11.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount