TNPW080511K3FHTA
MFR.Part #
TNPW080511K3FHTA
JLCPCB Part #
C2136290
Description
-55℃~+125℃ 11.3kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount