RNC50J3052BRRE5
MFR.Part #
RNC50J3052BRRE5
JLCPCB Part #
C3539774
Description
-65℃~+175℃ 100mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors