TNPW0805118RBETY
MFR.Part #
TNPW0805118RBETY
JLCPCB Part #
C1729810
Description
-55℃~+125℃ 118Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount