P0805H2002BBTA
MFR.Part #
P0805H2002BBTA
JLCPCB Part #
C3961483
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount