TNPW080510K5BETY
MFR.Part #
TNPW080510K5BETY
JLCPCB Part #
C1729374
Description
-55℃~+125℃ 10.5kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount