CMF5551K700BERE70
MFR.Part #
CMF5551K700BERE70
JLCPCB Part #
C1790320
Description
-55℃~+175℃ 500mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors