TNPW0805100KFHTA
MFR.Part #
TNPW0805100KFHTA
JLCPCB Part #
C2136457
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount