CP002062R00KE66
MFR.Part #
CP002062R00KE66
JLCPCB Part #
C19329632
Description
-65℃~+275℃ 20W 62Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS