TNPW060390K9BXEN
MFR.Part #
TNPW060390K9BXEN
JLCPCB Part #
C1727744
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS