TNPW06038K06BYEA
MFR.Part #
TNPW06038K06BYEA
JLCPCB Part #
C1716965
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS