P0402Y1272BBT
MFR.Part #
P0402Y1272BBT
JLCPCB Part #
C4275339
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount