TNPW060380K6BYEA
MFR.Part #
TNPW060380K6BYEA
JLCPCB Part #
C1716780
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS