TNPW060377R7BYEA
MFR.Part #
TNPW060377R7BYEA
JLCPCB Part #
C1716827
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS