TNPW060378K7BYEA
MFR.Part #
TNPW060378K7BYEA
JLCPCB Part #
C1716742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS