TNPW060375K0BETA
MFR.Part #
TNPW060375K0BETA
JLCPCB Part #
C1722791
Description
-55℃~+125℃ 100mW 75V 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount