ERC50374R00BHEK500
MFR.Part #
ERC50374R00BHEK500
JLCPCB Part #
C3376394
Description
-65℃~+175℃ 100mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS