TNPW060373K2BYCN
MFR.Part #
TNPW060373K2BYCN
JLCPCB Part #
C3914200
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount