Y0875115R000T9L
MFR.Part #
Y0875115R000T9L
JLCPCB Part #
C1467997
Description
-65℃~+150℃ 115Ω 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS