TNPW06036K19BEEN
MFR.Part #
TNPW06036K19BEEN
JLCPCB Part #
C1724554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS