TNPW060359K0BETA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW060359K0BETA
JLCPCB Part #
C4269926
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount