TNPW060359K0BECN
MFR.Part #
TNPW060359K0BECN
JLCPCB Part #
C3935195
Description
-55℃~+125℃ 100mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount