Y162890K9000Q0W
MFR.Part #
Y162890K9000Q0W
JLCPCB Part #
C4337363
Description
-55℃~+150℃ 750mW 90.9kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount