RNC70H1100FRRE5
MFR.Part #
RNC70H1100FRRE5
JLCPCB Part #
C3521195
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors