TNPW060351K1BETA
MFR.Part #
TNPW060351K1BETA
JLCPCB Part #
C4068200
Description
-55℃~+125℃ 100mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount