TNPW060349R9BYEA
MFR.Part #
TNPW060349R9BYEA
JLCPCB Part #
C1716978
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS