SDR03EZPD2741
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPD2741
JLCPCB Part #
C6473050
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 300mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS