Y145368R0000F9L
MFR.Part #
Y145368R0000F9L
JLCPCB Part #
C1477985
Description
-55℃~+125℃ 600mW 68Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS