TNPW06033K57BYEA
MFR.Part #
TNPW06033K57BYEA
JLCPCB Part #
C3957380
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS