RN73R1JTTD24R9B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD24R9B25
JLCPCB Part #
C2554530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS