TNPW06033K01BXEA
MFR.Part #
TNPW06033K01BXEA
JLCPCB Part #
C1717049
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS