ERJ-P03D4422V
MFR.Part #
ERJ-P03D4422V
JLCPCB Part #
C3976999
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS