TNPW060334K8BYCN
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW060334K8BYCN
JLCPCB Part #
C4276354
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount