TNPW060334K8BXEA
MFR.Part #
TNPW060334K8BXEA
JLCPCB Part #
C1717013
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS