PLTT0805Z1372AGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z1372AGT5
JLCPCB Part #
C4129507
Description
-55℃~+215℃ 13.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS