TNPW06032K21BEEN
MFR.Part #
TNPW06032K21BEEN
JLCPCB Part #
C1356666
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS