RN50C1301BRSL
MFR.Part #
RN50C1301BRSL
JLCPCB Part #
C1812316
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 50mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors