TNPW0603294KBEEN
MFR.Part #
TNPW0603294KBEEN
JLCPCB Part #
C4320388
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS