RN70E1670BBSL
MFR.Part #
RN70E1670BBSL
JLCPCB Part #
C1439327
Description
-65℃~+175℃ 167Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors