TNPW0603240RBEEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0603240RBEEA
JLCPCB Part #
C3956748
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS