TNPW060323K2BYEA
MFR.Part #
TNPW060323K2BYEA
JLCPCB Part #
C3920352
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS