TNPW0603200RDHTA
MFR.Part #
TNPW0603200RDHTA
JLCPCB Part #
C2136638
Description
-55℃~+125℃ 100mW 200Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount