TNPW0603200KFHTA
MFR.Part #
TNPW0603200KFHTA
JLCPCB Part #
C2136647
Description
-55℃~+125℃ 100mW 200kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount