TNPU080517K4AZEN00
MFR.Part #
TNPU080517K4AZEN00
JLCPCB Part #
C3958426
Description
-55℃~+125℃ 125mW 17.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS